Pinzeta na řasy

Nejdůležitějším nástrojem při práci výrobce řas je pinzeta. Každý mistr ví, že kvalita, pohodlí práce a rychlost postupu prodlužování řas závisí na výběru vhodné pinzety.

Všechny pinzety Lovely jsou vyrobeny v Pákistánu z japonské nerezové oceli. Nerezová ocel je nejodolnější a nejhygieničtější materiál. Nerezová pinzeta na prodlužování řas si při sterilizaci zachovává svůj tvar a ostrost.

Pinzety Lovely jsou ručně broušené, což zajišťuje důkladnější povrchovou úpravu, rovnoměrné a snadné zavírání lístků. Nepodléhá korozi, je lehká.

Značka Lovely představuje pinzety z řady Stiff Hold a Soft. Liší se od sebe složením kovu. U řady „Soft“ je zavírání měkčí, což vyžaduje minimální úsilí, a u řady „Stiff Hold“ pružnější. S ohledem na požadavky různých mistrů společnost vydala prodlužovací pinzety s měkčím a pružnějším uzávěrem. Řada zahrnuje rovné a zahnuté pinzety.

Rovná pinzeta se používá k oddělování řas, zahnutá pinzeta se používá k prodlužování řas. Ideální sadu pro zkušené řasičky tvoří pohodlná rovná a zahnutá pinzeta. Pracovní plocha zahnuté pinzety je zakončena měkkým ohybem. Pohodlné při práci s prodlužovacími paprsky a páskami.

L – pinzety ve tvaru 5 mm a 7 mm – vhodné pro vytváření plného objemu při klasickém nánosu, uměleckém modelování, 2-4D nánosu objemu, separaci. Bota – jeden z názvů pinzety ve tvaru L. Ideální pro 4D objemové nástavce a další.

G – ve tvaru 5 mm a 7 mm – pro objem 2-12D.

Pinzety ve tvaru L a L – mají největší pracovní plochu, je vhodné s nimi nabírat svazek z prstů a z pásky. Jsou považovány za nejvhodnější tvary pro „hollywoodské“ a 3D objemy. Rozdíl mezi těmito pinzetami od sebe navzájem v ostrosti rohu.

Různé pinzety na prodlužování řas si můžete vybrat na našich webových stránkách nebo u oficiálních distributorů Lovely. Za velkoobchodní ceny můžete tyto výrobky zakoupit také na našich webových stránkách. Dodání objednávek v Evropě učiněných na oficiálních webových stránkách trvá 7 až 14 dní.

Objemová pinzeta na prodlužování řas 45 stupňů (5mm) Lovely

Určení: prodlužování řas
Materiál: nerezová ocel
45 stupňů (5mm)

Pinzeta na prodlužování řas Volume 90 stupňů (5 mm) Lovely

Určení: prodlužování řas.
Materiál: nerezová ocel
Typ: 90 stupňů (5 mm)

Pinzeta na prodlužování řas Volume L-type Lovely

Určení: prodlužování řas.
Materiál: nerezová ocel
Typ: řasa na řasy: L-typ

Standardní zahnutá pinzeta na prodlužování řas Lovely

Určení: prodlužování řas.
Materiál: nerezová ocel
Typ: Standardní zakřivená pinzeta na prodlužování řas_lovely.jpg

Standardní rovná pinzeta na prodlužování řas Lovely

Určení: prodlužování řas.
Materiál: nerezová ocel
Typ: rovná

Všechny produkty

Staňte se partnerem